top of page
ea6d172f-ad88-4659-bacf-7842901cd084.jpg

Salony HAIRMATE w Gdańsku i Łodzi

Inwestor

Hairmate Tymoteusz Pięta

Gdańsk / Łódź

2020 / 2022

Znana i lubiana w Polsce warszawska sieć salonów Hairmate zaprosiła nas do współpracy przy stworzeniu dwóch salonów poza warszawą - w Gdańsku i w Łodzi. 

 

Salon Hairmate Gdańsk został zlokalizowany w parterze budynku na nowym i modnym osiedlu w Gdańsku Wrzeszczu. Warszawska marka została bardzo pozytywnie odebrana w nowym miejscu, również za sprawą przyjaznego i żywego klimatu, jaki udało nam się uzyskać we wnętrzu tego przestronnego lokalu. Ogromne witryny choć mogłyby przeszkadzać w aranżacji, tu okazały się wspaniałą wizytówką dla kreatywnych działań młodego zespołu. 


Z kolei w Łodzi lokal powstał w parterze pięknej, zabytkowej kamienicy na początku ulicy Piotrkowskiej. Tu wpływ na charakter wnętrza miał nie tylko klimat typowy dla Hairmate, ale również wytyczne Konserwatora Zabytków i szacunek dla stylu i historii budynku, w którym mieści się lokal. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. Połączenie warszawskiego stylu ulicznego wprowadzonego za pomocą elementów typowych dla Hairmate i nowości w postaci blachy falistej na ścianie wraz z niepowtarzalnym klimatem Łodzi podkreślonym przez grafikę, namalowaną na ścianach widocznych przez stylowe witryny, spodobało się nowym klientom.

bottom of page