top of page
ARCHITEKCI

Jesteśmy pracownią architektoniczną, która powstała z połączenia sił i pasji dwojga architektów: Hanny Daniłów i Pawła Jabłońskiego. Nasza współpraca opiera się na wzajemnym uzupełnianiu się i poszerzaniu zakresu naszej działalności. Oferujemy kompleksowe usługi projektowe na każdym etapie realizacji inwestycji. Dbamy o najwyższą jakość naszych projektów, zwracając uwagę na każdy element i detal. Naszym celem jest tworzenie przestrzeni, które łączą komfort, funkcjonalność i piękno.

O nas: Info
pj_edited.jpg

Paweł Jabłoński

Architekt IARP

hd.jpg

Hanna Daniłów

Architektka

PAWEŁ JABŁOŃSKI

 

Wykształcenie zdobyłem na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Dyplom magistra inżyniera architekta obroniłem w 2011 roku. Od 2017 roku jestem czynnym członkiem śląskiej IARP i posiadam uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń

o numerze 76/SLOKK/2017/II.

 

W ciągu ponad dziesięciu lat działalności jako architekt, a później jako samodzielny architekt, wyspecjalizowałem się w projektach indywidualnych, małych hoteli, budynków mieszkalnych apartamentowych, a także unikatowych domów jednorodzinnych. Prowadzenie własnej pracowni architektonicznej zapewniło mi udział w inwestycjach o różnym zakresie i skali. Posiadam doświadczenie w przedsięwzięciach w ramach ustawy Prawo Zamówień Publicznych, wykonywałem studia wykonalności inwestycji pod kątem wymogów programów dofinansowań ze środków unijnych. Byłem zaangażowany w uzyskanie wszelkich decyzji, uzgodnień i opinii oraz w przechodzenie wszelkich procedur administracyjnych związanych z pozwoleniem na budowę dla wielu podmiotów. W naszych projektach dbam o estetykę i jakość obiektów, a także o prawidłowość przyjętych rozwiązań pod kątem wymagań formalnych i prawnych.

HANNA DANIŁÓW

 

Ukończyłam studia na wydziale Architektury i Budownictwa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Studiowałam również na Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas.

W 2010 roku obroniłam dyplom magistra inżyniera architekta. Jestem członkinią Stowarzyszenia Architektów Wnętrz SAW nr 119.

 

Posiadam ponad dziesięcioletnie doświadczenie w projektowaniu w przeróżnej skali, od obiektów szpitalnych, użyteczności publicznej czy budynków biurowych, po domy jednorodzinne i ich wnętrza. Doświadczenie zdobyłam zarówno w pracowniach architektonicznych, jak i w pracy samodzielnej, w Polsce i zagranicą. Uczestniczyłam w projektach wnętrz luksusowych willi - inwestycjach niesztampowych, które wymagają wiedzy i oddania dla tematu. Wykonuję bardzo dokładne projekty wykonawcze wnętrz i rysunki warsztatowe dla wyposażenia indywidualnego. Dla każdego projektu przygotowuję specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych wykończeniowych. Każdy projekt konfrontuję z procesem wykonawczym na budowie. Aktywnie prowadzę nadzory autorskie dla większości naszych projektów, dlatego też niezmiennie przykładam szczególną uwagę do detalu i pilnuję jakości wykonania każdego zaprojektowanego przeze mnie elementu.

Architektka Hanna Daniłów (danilow.pl)

O nas: Pro Gallery

Mamy doświadczenie w przygotowaniu pełnobranżowych projektów architektonicznych, dokumentacji budowlanej i wykonawczej, którą uważamy za niezbędną dla prawidłowego przebiegu procesu budowlanego. Inicjujemy i prowadzimy procedury urzędowe, niezbędne dla realizacji Inwestycji. Czuwamy nad przebiegiem prac wykonawczych.

 

Prowadzimy nadzory autorskie i wspieramy procesy wykonawcze na etapie realizacji, również w roli Inwestora Zastępczego. Wykonujemy szczegółowe analizy działek i lokali. Przygotowujemy projekty koncepcyjne i analizy możliwości inwestycyjnych w kontekstach prawa lokalnego, planistycznego i budowlanego. Organizujemy procesy projektowo-administracyjne dla indywidualnych inwestycji.

bottom of page