top of page

Zabudowa bliźniacza - kameralne osiedle na warszawskim Wawrze

powierzchnia użytkowa: 582,7 m2; powierzchnia zabudowy: 285,7 m2, na działce 1043 m2

zakres zadania: projekt budowlany i wykonawczy, materiały marketingowe

realizacja: 2023 r.

status: pozwolenie na budowę uzyskane w marcu 2022 roku

Inwestor: MGM Inwestycje Sp. z o.o.


Kameralna zabudowa bliźniacza znalazła swoje miejsce na warszawskim Wawrze, w świetnej lokalizacji - nad kanałem Nowa Ulga. Wyjątkowe miejsce wymagało odpowiednich, nienarzucających form, które nie będą konkurować z otaczającą zielenią i kojącym spokojem bezposredniego sąsiedztwa. Zastosowanie zróżnicowanych materiałów wykończeniowych pozwoliło uzyskać elegancki charakter zabudowy.

EVEN ARCHITEKCI PROJEKTY
widok budynku nr 1 od strony południowo-zachodniej

Oba budynki różnią się od siebie, jednak posiadają te same cechy. Każdy z budynków posiada dwa lokale, które mają trzy pełnoprawne kondygnacje. W każdym z mieszkań na parterze znajduje się spory pokój dzienny i kuchnia z oknem, z którego widać podjazd i wejście do domu. Na piętrze każdego lokalu znajduje się główna sypialnia i dwie mniejsze oraz dwie łazienki. Górna, trzecia kondygnacja, to pokoje wychodzące wprost na przestronny taras dachowy.


Widoki 3D wszystkich kondygnacji jednego z lokali

W budynkach celowo zrezygnowano z garaży na rzecz podwójnych miejsc parkingowych i zachowania jak największej powierzchni biologicznie czynnej. Dzięki temu udało się uzyskać atrakcyjne powierzchnie mieszkań pry jednocześnie niewielkiej powierzchni zabudowy działki.

EVEN ARCHITEKCI PROJEKTY
widok zabudowy od strony ogródków


Projekt budowlany z otrzymanym pozwoleniem na budowę. Pozwolenie na budowę uzyskaliśmy w 2022 roku. Za rok osiedle będzie czekać na pierwszych mieszkańców.


Lokalizacja
Comments


bottom of page