top of page

Aparthotel Złoty Widok w Szczyrku

powierzchnia użytkowa: 1442,8 m2, powierzchnia zabudowy: 602,5 m2, na działce 2468 m2

zakres zadania: projekt budowlany

realizacja: 2019 r.

status: zrealizowany

Inwestor: RESORT APARTAMENTY ZŁOTY WIDOK SP. Z O.O. SP. K.


Apartamenty Złoty Widok Ski & Spa to zespół trzech budynków z 28 apartamentami - jedno- i dwupokojowymi oraz strefą SPA z jacuzzi, sauną suchą, łaźnią parową i strefą wspólną m.in. z bawialnią dla dzieci. Kompleks zlokalizowany w Szczyrku przy ul. Olimpijskiej został zrealizowany w 2018 roku.

Kompleks stanowią dwa budynki z apartamentami uzupełnione budynkiem zamieszkania zbiorowego.

Ich forma w luźny sposób nawiązuje do klimatu zabudowy w górach. Z założenia estetyka zespołu obiektów miała być przyjazna i nienachalna. Zastosowanie drewna na elewacjach pozwoliło na dodatkowe rozbicie brył poprzez nałożenie na nie dodatkowego wyrazu. Mocno zaznaczone, odcięte od reszty przyziemie mieści w sobie funkcje pomocnicze i miejsca postojowe dla samochodów.

Każdy z apartamentów ma balkon, loggię lub wyjście na taras na gruncie. Sąsiadujące ze sobą balkony i loggie są odseparowane od siebie pełnymi przegrodami, co zapewnia użytkownikom większą prywatność. Duże przeszklenia powodują, że każdy z lokali jest słoneczny i dobrze doświetlony.Inwestycja ta została zaprojektowana z myślą o użytkownikach, którym zależy na jakości miejsca, w którym przebywają w czasie wolnym od pracy i na komforcie lokalu, w którym aktualnie, choćby chwilowo, przebywają.Lokalizacja inwestycji:Comments


bottom of page