top of page

PROJEKTY DOMÓW

projektujemy piękne, indywidualne domy

bb brw 03.jpg

Projektujemy domy od A do Z

Projekt DOMU to jeden z najbardziej złożonych tematów, z jakim może zmierzyć się architekt. Mamy ponad 10-cio letnie doświadczenie przy projektowaniu domów, które są nie tylko podstawowym miejscem zamieszkania dla naszych Klientów, ale często realizacją marzeń.  Nasze projekty powstają z pasji i potrzeby serca. Uwielbiamy twórcze wyzwania i fascynuje nas budowanie długofalowych relacji w klientem. 

DLACZEGO MY?

bb brw 02.jpg

Niesztampowo i pięknie

Projektujemy domy indywidualne, dopasowane do użytkowników. Poprzez nasze projekty staramy się znaleźć idealną równowagę między komfortem, funkcjonalnością i pięknem. 

Profesjonalnie

Wykonujemy bardzo dokładne projekty wykonawcze architektury i wnętrz. Nierzadko przygotowujemy specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych wykończeniowych. Praktycznie każdy projekt konfrontujemy z procesem wykonawczym na budowie.

Zgodnie z prawem

Mamy doświadczenie w przygotowaniu pełnobranżowych projektów architektonicznych, dokumentacji budowlanej i wykonawczej, którą uważamy za niezbędną dla prawidłowego przebiegu procesu budowlanego. Inicjujemy i prowadzimy procedury urzędowe, niezbędne dla realizacji Inwestycji. 

Odpowiedzialnie

Aktywnie prowadzimy nadzory autorskie dla większości naszych projektów, dlatego też niezmiennie przykładamy szczególną uwagę do detalu i pilnujemy jakości wykonania. Wspieramy procesy wykonawcze na etapie realizacji, również w roli Inwestora Zastępczego. 

176cc.jpg

JAK PROJEKTUJEMY?

Napisz do nas!

Dziękujemy!

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn
bottom of page