top of page

PROJEKTY DOMÓW

Projektujemy piękne domy w Beskidach!

dom_mazowsz

PROJEKT DOMU

Projekt DOMU to jeden z najbardziej złożonych tematów, z jakim może zmierzyć się architekt. Mamy ponad 10-cio letnie doświadczenie przy projektowaniu domów, które są nie tylko podstawowym miejscem zamieszkania dla naszych Klientów, ale często realizacją marzeń.  Nasze projekty powstają z pasji i potrzeby serca. Uwielbiamy twórcze wyzwania i fascynuje nas budowanie długofalowych relacji z Klientem. 

Projektujemy w Bielsku-Białej i okolicy od 2010 roku. W naszym portfolio znajdują się domy jednorodzinne w malowniczych miejscach takich, jak willa z kamienną elewacją w Lipowej ze spektakularnym widokiem na Beskidy czy elegancki dom w spokojnej okolicy w Łodygowicach z ogrodem ze starodrzewiem. Znamy lokalne warunki budowlane, nie jest nam obce prawo miejscowe, ale przede wszystkim inspiruje nas lokalny koloryt i niezmiennie zachwycamy się Beskidami!

Nasze projekty komercyjne w okolicy:

Bielsko-Biała ul. Słowackiego, Szczyrk ul. Olimpijska, Szczyrk ul. Szczytowa

DLACZEGO MY?

bb brw 02.jpg

Niesztampowo i pięknie

Projektujemy domy indywidualne, dopasowane do użytkowników. Poprzez nasze projekty staramy się znaleźć idealną równowagę między komfortem, funkcjonalnością i pięknem. 

Profesjonalnie

Wykonujemy bardzo dokładne projekty wykonawcze architektury i wnętrz. Nierzadko przygotowujemy specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych wykończeniowych. Praktycznie każdy projekt konfrontujemy z procesem wykonawczym na budowie.

Zgodnie z prawem

Mamy doświadczenie w przygotowaniu pełnobranżowych projektów architektonicznych, dokumentacji budowlanej i wykonawczej, którą uważamy za niezbędną dla prawidłowego przebiegu procesu budowlanego. Inicjujemy i prowadzimy procedury urzędowe, niezbędne dla realizacji Inwestycji. 

Odpowiedzialnie

Aktywnie prowadzimy nadzory autorskie dla większości naszych projektów, dlatego też niezmiennie przykładamy szczególną uwagę do detalu i pilnujemy jakości wykonania. Wspieramy procesy wykonawcze na etapie realizacji, również w roli Inwestora Zastępczego. 

176cc.jpg

JAK PROJEKTUJEMY?

ARCHITEKCI

Nasza pracownia powstała z połączenia dwóch firm projektowych prowadzonych przez dwoje architektów: Hannę Daniłów i Pawła Jabłońskiego. 

Dzięki wzajemnemu uzupełnianiu się zakresu naszej pracy wykonujemy kompleksowe projekty architektoniczne. W naszych projektach dbamy o każdy element i detal, ponieważ jesteśmy obecni na każdym etapie realizacji tematu. Poprzez nasze DOMY staramy się znaleźć idealną równowagę między komfortem, funkcjonalnością i pięknem. 

Więcej o nas w naszym PORTOFOLIO

NAPISZ DO NAS

Dziękujemy!

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn

BIURO PROJEKTOWE ARCHITEKT BIELSKO-BIAŁA KOZY SZCZYRK ŻYWIEC CZECHOWICE DZIEDZICE WISŁA

NASZE PIĘKNE BESKIDY!

bottom of page